فراخوان مسابقه تلویزیونی بازی شو - بالهای جادویی

موسسه فرهنگی هنری بالهای جادویی اندیشه پویا با مساعدت و همکاری شبکه جهانی جام جم و بنیاد ملی بازیهای رایانه ای در نظر دارد "مسابقه تلویزیونی بازی شو" را با محورهای حمایت ازمحصولات خلاق و دانش بنیان در حوزه های فن آوری های نرم و هویت ساز و با موضوعات: زبان فارسی، سواد رسانه ای، فضای مجازی، ایران شناسی و مهارتهای زندگی با مخاطب کودک و نوجوان تهیه و روزانه از نیمه تابستان پخش نماید.

لذا از شرکت ها، موسسات خلاق و دانش بنیان و خانه های خلاق و نوآوری در حوزه های بازی های موبایلی، انیمیشن،پی­نما(کمیک استریپ)، سرگرمی و آموزش، سلامت و سبک زندگی دعوت به همکاری می نماید.

شرایط شرکت در مسابقه تلویزیونی بازی شو:

  • دارا بودن اپلیکشن موبایلی و یا وب سایت قابل تعامل در حوزه کودک و نوجوان
  • فارسی بودن زبان محصول و یا فارسی آموزی با استفاده از زبان واسط
  • تاییدیه از معاونت علمی و فن آوری ریاست جمهوری و یا بنیاد ملی بازیهای رایانه ای
  • همکاری با گروه تولید برنامه جهت برقراری استریم اپلیکشن در هنگام ضبط مسابقه
  • تعامل با اپلیکشن برنامه جهت پرومود و ایجاد آفرها جهت جذب و بازاریابی مخاطبین فارسی زبان خارج از کشور و شرکت کنندگان در مسابقه

علاقمندان به معرفی محصول در مسابقه تلویزیونی بازی شو و گسترش بازار صادراتی محصولات فارسی زبان، جهت ثبت نام از طریق لینک ذیل اقدام نمایند. مهلت ثبت نام 10 مرداد 1401 می باشد.

لازم به ذکر است محصول نرم افزاری متقاضیان در اپلیکشن و وب سایت مسابقه تلویزیونی به عنوان مبادی ورودی شرکت کنندگان لحاظ گردیده و در هنگام ضبط مسابقه مورد استفاده و نمایش در برنامه قرار می­گیرد.

محصولات مورد استقبال مخاطبین بصورت ویژه و با دعوت از تیم تولید کننده به­عنوان میهمان در برنامه معرفی می­گردد.

در هر فصل از مسابقه 20 بازی و اپلیکشن معرفی می گردند و در صورت استقبال الویت بر اساس زمان ثبت نام بوده و الباقی محصولات در فصول بعدی برنامه معرفی می شوند.

با توجه به نوع مخاطب برنامه و شبکه جهانی جام جم و بازار میلیونی کودکان فارسی زبان خارج از کشور و مشارکت سازمان توسعه تجارت، امکان مشاوره بازرگانی و بازاریابی و دریافت خدمات صادراتی فراهم می­باشد.

ثبت نام محصول در مسابقه بازی شو